Reklamodawcy masz produkt lub usługę,
którą chciałbyś sprzedać?
Zrób to z nami!

O LeadStar

Jesteśmy najbardziej zaawansowanym programem partnerskim w Polsce, który jest częścią Grupy AJA Media Sp. z o.o. Mamy wieloletnie doświadczenie, zdobyte w konkurencyjnych sieciach, zarówno w promocji jak i sprzedaży różnorodnych kampanii.

Obecnie największą popularnością cieszą się u nas kampanie finansowe, zakupowe, motoryzacyjne, a także telekomunikacyjne. W naszym programie gromadzimy ponad 60 000 aktywnych wydawców - także tych z własnymi stronami www, blogami, bazami mailingowymi oraz sms-owymi.

Masz ciekawą kampanię? Napisz do nas! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje - odpowiemy na każdą wiadomość!

W jakich modelach prowadzimy kampanie?

Jesteśmy również otwarci na inne modele i propozycje - masz ciekawy pomysł na promocję kampanii?
Napisz do nas!

Sprawdź, co możemy
Ci zaoferować!

Zgadzasz się na SEM? Dobrze trafiłeś! Wśród naszych wydawców znajdziesz takich, którzy pomogą dotrzeć Twojej ofercie do ludzi z całej Polski.

KONTAKT Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:
Przesyłając do nas zapytanie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AJA Media Sp. z o.o., NIP 9542758519, w celu obsługi zapytania, na zasadach określonych w polityce prywatności.
COPYRIGHT © 2024 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.

Sposób na reklamę w Internecie

Dołączając do LeadStar jako reklamodawca, można liczyć na zwiększenie sprzedaży swoich usług w Internecie dzięki bazie Wydawców zarejestrowanych w LeadStar – nie trzeba samodzielnie szukać Partnerów do współpracy, Program Partnerski LeadStar może być pośrednikiem. Wydawcy to osoby, które chcą zarobić na promowaniu czyiś usług – jeżeli oferta reklamodawcy będzie atrakcyjna, wydawca może zdecydować się właśnie na nią. Nie trzeba być znaną marką, aby zdobyć popularność wśród wydawców – a więc i ich odbiorców. Dodatkowe kody rabatowe (dla wszystkich lub wybranych wydawców), elastyczność w modelu rozliczeniowym, stawki premium dla najlepszych wydawców – to tylko niektóre oferty, które można wprowadzić jako reklamodawca, aby zwiększyć zysk z działań afiliacyjnych prowadzonych przez program partnerski LeadStar.

Reklama marki za wynagrodzenie

Afiliacja to współpraca między reklamodawcą a wydawcą. Reklamodawca posiada swój produkt lub usługę i chce go/ją promować przez Internet, aby osiągnąć określony cel reklamowy – na przykład zwiększyć sprzedaż lub popularność. Wydawca z kolei ma swoje grono odbiorców, wśród których może promować markę reklamodawcy, dostając za to wynagdorzenie. Jest to sytuacja win-win. Reklamodawca buduje swoją markę i zwiększa sprzedaż, a wydawca otrzymuje wynagrodzenie za polecanie produktów lub usług należących do reklamodawcy.

Korzyści współpracy z programem partnerskim

Dołączenie do LeadStar jako reklamodawca daje przede wszystkim możliwość rozwoju biznesu internetowego. W Programie Partnerskim zarejestrowanych jest już kilkadziesiąt tysięcy wydawców, którzy chętnie zareklamują markę na swoich blogach czy profilach w mediach społecznościowych, otrzymując za to określone wynagrodzenie, na przykład procent od sprzedaży. Co oferujemy? Naszym atutem jest zdecydowanie zróżnicowana baza wydawców, a naszą niszą są streamerzy, do których można szybko dotrzeć dzięki LeadStar. Każdy z Wydawców – w swoim panelu – może sprawdzić dokładne warunki każdej kampanii reklamowej. To również wyróżnia sieć afiliacyjną LeadStar na tle konkurencji. Panel Partnera jest czytelny i przejrzysty. A wydawcy chętniej promują te marki, co do których mogą znaleźć jasne zasady/warunki.

Wydawca czy Reklamodawca?

Firmy, które mają swój sklep lub sprzedają swoje usługi w Internecie i chcą zwiększyć sprzedaż – mogą dołączyć do naszej sieci afiliacyjnej LeadStar jako reklamodawcy. Z pomysłem na kampanie można zgłosić się do nas bezpośrednio, pisząc wiadomość na maila: kontakt@leadstar.pl

Natomiast osoby, które chcą zarobić na promowaniu czyichś produktów i usług, otrzymując za to wynagrodzenie, mogą zarejestrować się w Programie Partnerskim LeadStar jako Wydawca.

 
Niniejsza strona wykorzystuje tylko te pliki cookies, które są niezbędne do działania strony. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Rozumiem