to jednocześnie Twój login do systemu
 

(na ten numer wyślemy SMSem pierwsze hasło)
Dane, które podajesz podczas rejestracji:
  • służą potwierdzeniu Twojej tożsamości (imię i nazwisko) oraz wieku (pesel),
  • są potrzebne do zlecania w banku obsługującym naszą firmę przelewu wypłaty Twojego wynagrodzenia (imię, nazwisko oraz adres),
  • są wymagane do celów podatkowo-kontrolnych (imię, nazwisko, adres, pesel).


ulica, nr domu/mieszkania, kod pocztowy, miejscowość
 

potwierdź, jeżeli jesteś pośrednikiem lub agencją finansową i zamierzasz wysyłać wnioski w imieniu klientów (także przez podwykonawców), oraz zbierasz i posiadasz wszystkie wymagane prawem zgody od klientów na występowanie w ich imieniu


Uwaga:
Zanim aktywujemy Twoje konto, skontaktujemy się z Tobą i poprosimy o podpisanie stosownego porozumienia, regulującego zasady udostępniania przez Ciebie danych osobowych i wykorzystywanie ich w imieniu Twoich klientów.

podaj strony, których jesteś właścicielem
- strona WWW, blog, profil w mediach społecznościowych (m.in. Facebook, Instagram, Twitch czy YouTube) itp.
UWAGA:
Podanie adresu strony WWW/bloga/profilu społecznościowego jest niezbędne do rozpoczęcia współpracy w ramach Programu Partnerskiego LeadStar.

Pamiętaj, że adres strony musi być "pełny" - to znaczy, zawierać przedrostek http:// lub https://
 

konto musi być rozliczane w PLN (bank na terenie Polski)
 
** - podając kod polecający wyrażasz zgodę na udostępnienie (do wglądu) Partnerowi nadrzędnemu informacji o swoim numerze ID, ilości wygenerowanych wniosków oraz informacji o swoim przychodzie (a dokładnie o: 5% wartości Twojego wynagrodzenia) w statystykach Programu polecającego. Partner polecający nie będzie miał dostępu do żadnych Twoich danych osobistych.
 

W każdej chwili będziesz mógł/mogła zmienić ten wybór. Po zalogowaniu się do panelu skorzystaj z opcji "Profil > Ustawienia panelu" aby zmienić wersję na uproszczoną lub kliknij odpowiedni przycisk w górnym menu, aby wrócić do wersji pełnej panelu.

Wersja uproszczona jest dostosowana dla początkujących i zawiera tylko wybrane funkcje systemu LeadStar: listę programów, strony partnerskie, statystyki działań i wypłatę wynagrodzenia. Pozostałe funkcje (jak narzędzia, rozbudowane statystyki, Program Polecający itd.) są dostępne tylko w wersji pełnej panelu.
 
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez AJA Media Sp. z o.o. newslettera i wiadomości Programu Partnerskiego LeadStar:

(newsletter zawiera informacje m.in. o nowych oraz zamkniętych programach, zamkniętych rozliczeniach, konkursach itp.)

(SMSy wysyłamy sporadycznie, gdy pojawia się wyjątkowa okazja lub konkurs, który może być dla Ciebie ważny) W każdej chwili możesz wycofać zgodę na newsletter za pośrednictwem Panelu Partnera.
KONTAKT Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:
Przesyłając do nas zapytanie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AJA Media Sp. z o.o., NIP 9542758519, w celu obsługi zapytania, na zasadach określonych w polityce prywatności.
COPYRIGHT © 2024 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.
Niniejsza strona wykorzystuje tylko te pliki cookies, które są niezbędne do działania strony. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Rozumiem