Zaawansowany dowiedz się, dlaczego warto zacząć z nami współpracę.

O LeadStar

Jesteśmy najbardziej zaawansowanym programem partnerskim w Polsce, który został stworzony przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem nabytym w konkurencyjnych sieciach.

Cały program został stworzony z pomocą wydawców i dla wydawców, którzy mają wpływ na to jak działa program.

Jesteśmy zespołem, który jest otwarty na wszelkie propozycje, słucha swoich partnerów i przede wszystkim stawia na rzetelność i uczciwość rozliczeń.

Jakie kampanie oferujemy?

W naszym programie znajdziesz
kampanie między innymi z takich branż jak:

Współpracujemy z:

W programie dostępne są kampanie w wielu modelach rozliczeniowych:

Jesteśmy również otwarci na inne modele i propozycje - masz ciekawy pomysł na promocję kampanii?
Napisz do nas!

Sprawdź, dlaczego warto
z nami zarabiać!

Cenimy sobie czas i pracę naszych wydawców, dlatego rozliczamy wszystkie akcje zgodnie z raportami, jakie otrzymujemy od reklamodawców. Rozliczamy także wnioski, które odłożyły się u nas jako kliknięcia (często programy takie jak Adblock blokują wywołanie się piksela zliczającego), a także akcje, do których nie zostało przyporządkowane EPI (szukamy tych akcji po dacie, numerze konwersji lub innych dodatkowych parametrach, które dostajemy w raporcie).

KONTAKT Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:
Przesyłając do nas zapytanie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AJA Media Sp. z o.o., NIP 9542758519, w celu obsługi zapytania, na zasadach określonych w polityce prywatności.
COPYRIGHT © 2023 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.
 
Niniejsza strona wykorzystuje tylko te pliki cookies, które są niezbędne do działania strony. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Rozumiem