Streamer
Sam decydujesz, na czym chcesz zarabiać!
Streamujesz? Grasz? Chcesz na tym zarabiać? Trafiłeś w dobre miejsce!
Nieważne, czy masz 5 czy 500 000 obserwujących z LeadStar każdy zasięg może przełożyć się na zysk!
Jak to działa?
Nie wiesz jak zacząć? Nic nie szkodzi! Poniższa grafika, krok po kroku, pokaże Ci, jak do nas dołączyć,
i co zrobić, aby zacząć zarabiać na tym, co lubisz robić najbardziej.
1.Zarejestruj się w LeadStar
Wypełnij formularz rejestracyjny, kliknij w link aktywujący Twoje konto, który otrzymasz na wskazany przez siebie e-mail. Po aktywacji otrzymasz tymczasowe hasło sms, które powinieneś zmienić przy pierwszym logowaniu.
2.Wybierz oferty do promowania
Zaloguj się do panelu i przejdź do zakładki Katalog programów (podlinkowany), gdzie znajdziesz blisko 600 ofert do promowania! Wybierz te kampanie, które Cię interesują i dołącz do nich. Zapoznaj się również z zasadami programu: warunkami naliczenia wynagrodzenia oraz dozwolonymi i zabronionymi działaniami.
3.Promuj
Skorzystaj z dostępnych narzędzi (linki txt, deeplinki, smartlinki, bannery) i promuj kampanie, które zostały przez Ciebie wybrane. Prowadzisz działalność? Możesz samodzielnie korzystać z produktów, robiąc potrzebne zakupy dla Twojej firmy.
4.Wypłać wynagrodzenie
Przyszedł czas na rozliczenia, które najwcześniej pojawią się w kolejnym miesiącu kalendarzowym. Zgromadzone na swoim koncie wynagrodzenie wypłacisz nawet tego samego dnia (przelewy ekspresowe) lub w kolejnym dniu roboczym. Minimum do wypłaty, to zaledwie 1 zł! Tylko w LeadStar masz możliwość wypłaty zgromadzonych środków w formie karty podarunkowej – w tym także do sklepów związanych z grami, czy elektroniką.
Dołącz już teraz!
Jak mogę promować?
Wykorzystaj linki oraz banery, na które skierujesz osoby obserwujące Twój kanał/profil.
Link tekstowy
Banner w sekcji "Informacje" pod streamem
Overlay (nakładka) na stream (dedykowane narzędzie i obsługa chatbot`a w panelu)
Skierowanie uwagi w trakcie streamu
Pamiętaj – ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Ważne, aby Twoi obserwujący skorzystali z ofert promowanych przez Ciebie marek za pomocą Twojego dedykowanego linku.
Co mogę polecać
W LeadStar znajdziesz blisko 600 kampanii. Wśród nich część na pewno zainteresuje Ciebie i obserwujących Twoje kanały!
Przykładowe programy...
Przykładowe programy...
Kampanie rozliczamy w jednym z poniższych modeli:

CPL, CPA, CPS, CPO, CPL+CPS, CPL+CPA

O tym, co dokładnie znaczą powyższe skróty poczytasz na naszym blogu:
https://blog-leadstar.pl/2019/07/09/cpl-cpa-cps-a-moze-cpc/

Zarówno my, jak i nasi reklamodawcy jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje – masz pomysł, jak wypromować daną markę?
Napisz do nas – lubimy wyzwania!

Ile mogę zarobić?
Czas na konkrety, prawda? Bądźmy szczerzy – zarobisz albo tyle, co nic, albo grube miliony.
Pamiętaj tylko, że nie od razu Rzym zbudowano.
Tak całkiem na serio – możesz zarobić zarówno średnią krajową, jak i kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie.
Wszystko zależy od Twoich chęci, zasięgów i doboru odpowiedniej kampanii.
Przede wszystkim nie bój się testować i nie poddawaj się, jeśli w pierwszym miesiącu nic nie zarobisz.
Jeśli nie teraz, to kolejnym razem trafisz na złotą rybkę. Promowanie niewiele kosztuje, a może przynieść Ci wysokie zyski.
1.PROMUJ
Wykorzystaj narzędzia (linki, bannery, overlay) i promuj. Na przykład:
Fotel gamingowy znanej firmy
799,50złWynagrodzenia
Zyskaj 5% od każdego opłaconego, niezwróconego zamówienia. Przy 10 sprzedanych fotelach (15 999 zł) otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 799,50 zł. Przy 50 sprzedażach będzie to już 3 997,50 zł, które wypłacisz nawet tego samego dnia po wgraniu rozliczeń do naszego panelu!
2.KUPUJ
Prowadzisz działalność? Skorzystaj sam i kup dla swojej firmy, np.:
laptop ROG FLow X13 (2022) GV301RE-LI024W
443,97złNp. na dwie gry AAA
...w cenie 14 799 zł z cashbackiem dla Ciebie w kwocie 3%. Otrzymasz więc 443,97 zł, które będziesz mógł wydać, np. na minimum dwie gry AAA.
3.POLECAJ
Polecaj utworzoną w naszym programie stronę partnerską i otrzymuj wynagrodzenie od zakupów wygenerowanych za jej pośrednictwem. To dobry sposób na promowanie kilku lub kilkunastu sklepów internetowych na raz!
750,00złWynagrodzenia
* - średnie wynagrodzenie
Promuj LeadStar za pomocą dedykowanych narzędzi (linki, bannery) i zgarnij 5% od przychodów wszystkich osób, które zarejestrują się z Twojego polecenia. Jeśli 10 użytkowników zarejestrowanych z Twojego linku osiągnie przychód w danym miesiącu na poziomie, np. 15 000 zł, to wraz z początkiem kolejnego miesiąca zgarniesz (całkowicie za darmo) wynagrodzenie w kwocie 750 zł. Im więcej osób pozyskasz, im więcej będą zarabiać, tym więcej zarobisz. Bez górnego limitu! Przy łącznych przychodach Twojej "grupy" poleconych na poziomie 50 000 zł, zgarniesz aż 2 500 zł, przy 100 000 zł, to już 5 000 zł... Już wiesz o co chodzi, prawda?
Zarejestruj się
Co oferujemy?
  • > Blisko 600 kampanii
  • > Rzetelne i uczciwe rozliczenia
  • > Wysokie wynagrodzenia
  • > Wypłaty od 1 zł
  • > Możliwość wypłaty w formie karty podarunkowej
  • > Potrzebne narzędzia (w tym overlay i chatbot na Twitch)
  • > Premie urodzinowe i piątkowe
  • > Stały kontakt z opiekunami LeadStar, którzy sami grają po godzinach
KONTAKT Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:
Przesyłając do nas zapytanie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AJA Media Sp. z o.o., NIP 9542758519, w celu obsługi zapytania, na zasadach określonych w polityce prywatności.
TO BE CONTINUED
COPYRIGHT © 2024 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.

Afiliacja a streamerzy

Afiliacja na streamie to współpraca, dzięki której można promować produkty lub usługi znanych marek na swoim kanale i otrzymywać wynagrodzenie za każdego klienta, który dokona zakupu lub wykonana określoną akcję poprzez unikalny link afiliacyjny (wygenerowany na przykład w Programie Partnerskim LeadStar). Sieć afiliacyjna LeadStar już od 2022 roku współpracuje ze streamerami i zapewnia im wysokiej jakości kampanie gamingowe – zarówno te e-commerce, jak i te mniej codzienne, np. konta osobiste dla graczy.

Twitch/OBS

Wielu streamerów decyduje się na urozmaicenie swojego streama za pomocą różnego rodzaju nakładek. Jest to też jeden ze sposobów na promowanie kampanii reklamowej, dzięki któremu można zarabiać na swoje pasji. LeadStar oferuje dedykowane, łatwe w obsłudze narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób można ustawić gotowe banery reklamowe jako nakładka lub też włączyć automatyczne wysyłanie wiadomości z linkiem afiliacyjnym na czacie. Wystarczy przypiąć konto na Twitchu w Panelu Partnera LeadStar, ustawić wybrane kampanie i wstawić kod skonfigurowanej nakładki do OBS. Zarabianie na streamie z programem afiliacyjnym LeadStar może być proste i atrakcyjne jednocześnie.

Jak zarabiać na streamach?

Wielu graczy marzy o karierze streamera, jednak nie wie, jakie są możliwości zarobku. Jednym z nich jest partnerstwo reklamowe, które polega na promowaniu produktów podczas streama. Dzięki sieciom afiliacyjnym, takim jak LeadStar, można promować kampanie bez względu na to, ilu obserwatorów przyciąga się na kanał. Wiele zależy od zaangażowania, pomysłu i dobraniu odpowiedniej kampanii. Korzystając z marketingu afiliacyjnego ma się nieograniczone możliwości – można promować tyle kampanii, ile się chce, i można to robić tak długo, jak się podoba.

Promowanie za pośrednictwem programu afiliacyjnego odbywa się na zasadzie najmu powierzchni reklamowej, a same kampanie rozliczane są w kilku modelach. Co to oznacza? Że można otrzymać wynagrodzenie np. za otwarcie konta bankowego dla graczy, od wartości zamówienia złożonego w sklepie internetowym czy od liczby rejestracji do gry internetowej. Reklamodawcy otwarci są na różnego rodzaju współprace, dlatego zawsze zachęcamy do sprawdzenia dostępnych kampanii w Panelu Partnera LeadStar i przejrzenia ich opisów w celu dopasowania możliwości ich promocji.

Co można promować podczas streama?

Współpraca z siecią afiliacyjną LeadStar daje możliwość promowania około 600 kampanii reklamowych! Pośród nich znajdują się między innymi kampanie stworzone z myślą o graczach, takie jak sklepy ze sprzętem dla graczy czy gry internetowe. W naszej sieci znajduje się masa marek znanych na całym świecie, a więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – niezależnie od tego, czy interesuje się wyłącznie gamingiem, czy też interesuje się zupełnie innymi treściami. W LeadStar dostępnie są również kampanie takie jak platformy zakupowe, z których korzystają prawie wszyscy – dzięki marketingowi afiliacyjnemu można zarobić procent od sprzedaży w tych miejscach. Wystarczy zachęcać widzów podczas streama do skorzystania z linku afiliacyjnego. Dzięki takiej współpracy społeczność streamera może wspierać twórcę, robiąc zakupy i nic przy tym nie tracąc. Fani otrzymają zakupione produkty, a streamer wynagrodzenie z tytułu ich promocji.

Współpraca wizerunkowa ze streamerami

Współpraca wizerunkowa polega na wykonaniu określonych świadczeń dla marki, najczęściej w ograniczonym przedziale czasowym, za ustalone wspólnie wynagrodzenie. Współprace tego typu są najbardziej pożądane przez twórców, jednak wielu z nich uważa, że taka możliwość jest poza ich zasięgiem. Nic bardziej mylnego! Program Partnerski LeadStar jest otwarty na wszelkie pomysły swoich wydawców i jako pośrednik chętnie kontaktuje się z markami w celu ustalenia indywidualnych planów reklamowych, także współprac wizerunkowych. Można spróbować swoich sił, wykazując się inicjatywą oraz kreatywnością – zaufaj LeadStar, programowi partnerskiemu, który pomaga zrealizować zamierzone cele.

Zarobki na YouTubie a zarobki na Twitchu

W marketingu afiliacyjnym i promowaniu produktów za pomocą sieci afiliacyjnej sama platforma do streamowania nie ma większego znaczenia! Zarobki z afiliacji nie są uzależnione od miejsca, a zaangażowania widzów. Najpopularniejszą platformą do transmitowania online jest Twitch i tam też wielu twórców decyduje się streamować – właśnie ze względu na liczną i zaangażowaną społeczność, która chętnie wspiera streamerów. YouTube także będzie świetnym rozwiązaniem, szczególnie dla tych, którzy dobrze znają tę platformę.

 
Niniejsza strona wykorzystuje tylko te pliki cookies, które są niezbędne do działania strony. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Rozumiem