Strona partnerska

Strona WWW będąca pasażem z wybranymi produktami, którą może utworzyć każdy Wydawca za darmo w panelu LeadStar. Udostępniamy do 3 pasaży w 6 naszych domenach, lub dowolną ilość w domenach własnych Wydawcy.

Edytor stron partnerskich LeadStar daje największe możliwości konfiguracyjne spośród dostępnych w Polsce programów partnerskich. Kilkoma kliknięciami można stworzyć pełnoprawną stronę z zakupami, ubezpieczeniami czy produktami finansowymi. Masz wpływ na kolory, hasła, animacje i sposób wyświetlania. Pomiędzy ofertami możesz włączyć automatyczne wyświetlanie kreacji reklamowych. A dla bardziej zaawansowanych użytkowników udostępniamy możliwość dodania kodów weryfikacyjnych Google Analytics, Yandex, Google Tag Manager.

Każda strona partnerska jest dostosowana do urządzeń mobilnych i ładuje się błyskawicznie niezależnie od tego, czy otwierasz ją na komputerze czy telefonie.

 

KONTAKT Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:
Przesyłając do nas zapytanie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AJA Media Sp. z o.o., NIP 9542758519, w celu obsługi zapytania, na zasadach określonych w polityce prywatności.
COPYRIGHT © 2024 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.
Niniejsza strona wykorzystuje tylko te pliki cookies, które są niezbędne do działania strony. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Rozumiem