Przelew ekspresowy

Osoby fizyczne w Programie Partnerskim LeadStar mają możliwość wypłacania prowizji w dowolnym momencie. Zwykle przelewy są realizowane w kolejnym dniu roboczym. Dla osób wymagających jeszcze szybszego przelewu wprowadziliśmy przelewy ekspresowe. Twoja prowizja znajdzie się na koncie bankowym nawet w ciągu 15 min! Przelew ekspresowy związany jest z opłatą manipulacyjną, zgodą z regulaminem, której kwota jest podawana podczas zlecania przelewu.

Przelewy ekspresowe są realizowane tylko do banków, które mają wdrożony system płatności natychmiastowych Express Elixir. Tabela dostępności znajduje się tutaj. Dostępność przelewu jest także ograniczona do możliwości organizacyjno-technicznych w danym dniu roboczym. Zwykle takie zlecenie można złożyć pomiędzy godziną 8:00 a 16:00.

KONTAKT Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:
Przesyłając do nas zapytanie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AJA Media Sp. z o.o., NIP 9542758519, w celu obsługi zapytania, na zasadach określonych w polityce prywatności.
COPYRIGHT © 2023 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.
 
Niniejsza strona wykorzystuje tylko te pliki cookies, które są niezbędne do działania strony. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Rozumiem