Program Partnerski LeadStar

LeadStar.pl to najszybciej rozwijający się i najlepszy program partnerski w Polsce. Cechuje go dbałość o każdego Wydawcę, rzetelne rozliczenia i bardzo szybkie wypłaty wynagrodzenia. Ekipę tworzą ludzie z pasją i ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Odpowiadamy na Twoje pytania i problemy konkretnie i szybko - u nas nie będziesz się czuł zaniedbany.

Każdy Wydawca dostaje darmowy dostęp do szybkiego, nowoczesnego i intuicyjnego panelu z ponad 300 kampaniami z różnych dziedzin: zakupy, mobile, ubezpieczenia, finanse. Rozliczamy się w wielu modelach rozliczeń, np. CPL, CPS, CPA, CPO, CPC oraz w hybrydach. Udostępniamy szereg narzędzi, w tym unikalne na rynku chmury linków czy animatorzy kreacji. W dedykowanych działach znajdziesz wydzielone programy z korzyściami dla klientów oraz z kuponami rabatowymi.

Wypłatę wynagrodzenia można zlecić w dowolnym momencie już od 1zł i zostanie ona zrealizowana w kolejnym dniu roboczym. Jeżeli zależy Ci na czasie, możesz skorzystać z przelewu ekspresowego - wynagrodzenie znajdzie się na Twoim koncie bankowym w ciągu 15 min!

W LeadStar znajdziesz wiele promocji dla Ciebie: promocja urodzinowa (dodatkowe wynagrodzenie w dniu Twoich urodzin), promocje miesięczne (dodatkowe wynagrodzenie za zrealizowane cele) czy autorska akcja "Czarny piątek w każdy piątek" gdzie w każdy piątek w wybranych kampaniach obowiązuje wyższe wynagrodzenie. Zapisz się podczas rejestracji na newsletter i nie przegap żadnej z nich.

Dla Wydawców udostępniamy szereg poradników oraz firmowego bloga z wieloma wpisami przeznaczonymi dla początkujących, oraz zaawansowanych użytkowników z poradami na temat działania panelu, narzędzi, sposobów zarabiania, rozliczania się i kwestiami związanymi z RODO.

KONTAKT Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:
Przesyłając do nas zapytanie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AJA Media Sp. z o.o., NIP 9542758519, w celu obsługi zapytania, na zasadach określonych w polityce prywatności.
COPYRIGHT © 2024 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.
Niniejsza strona wykorzystuje tylko te pliki cookies, które są niezbędne do działania strony. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Rozumiem