Program partnerski

Program partnerski to sposób na zarabianie w Internecie dla właścicieli stron internetowych, blogerów, influencerów oraz tych, którzy nie posiadają jeszcze własnych zasobów jak strona WWW. Współpraca polega na promowaniu produktów lub usług reklamodawców, którzy współpracują z programem partnerskim. Twoim zadaniem jest umieszczenie reklamy, przygotowanie dedykowanego wpisu z linkiem reklamowym lub w dowolny inny sposób (zgodny z warunkami naliczenia wynagrodzenia) zareklamowanie produktu lub usługi, za skorzystanie z którego (przez Ciebie lub Twoich czytelników) dostaniesz ustalone wynagrodzenie w jednym z wielu modeli rozliczeń.

W ramach programu partnerskiego dostajesz zwykle dostęp do dedykowanego panelu, narzędzi oraz statystyk i rozliczeń. Program partnerski zajmuje się komunikacją z reklamodawcami, ustalaniem stawek, określeniem warunków technicznych oraz pilnowaniem rozliczeń.

Jednym z najlepszych i najszybciej rozwijających się programów partnerskich w Polsce jest LeadStar. To gwarancja profesjonalnej obsługi i wsparcia, rzetelnych rozliczeń i najszybszych przelewów na rynku!

Nie wiesz jak zacząć swoją przygodę z Programem Partnerskim LeadStar.pl? Zapoznaj się z dedykowanym wpisem na naszym blogu "LeadStar jak zacząć?".

Inne określenie stosowane często dla programów partnerskich to sieci afiliacyjne.

KONTAKT Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:
Przesyłając do nas zapytanie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AJA Media Sp. z o.o., NIP 9542758519, w celu obsługi zapytania, na zasadach określonych w polityce prywatności.
COPYRIGHT © 2024 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.
 
Niniejsza strona wykorzystuje tylko te pliki cookies, które są niezbędne do działania strony. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Rozumiem