OBS

Open Broadcaster Software to program na wiele platform, służący zarówno do nagrywania obrazu i dźwięku, jak i do bieżącego strumieniowania go w Internecie. Umożliwia miksowanie wielu różnych źródeł obrazu i dźwięku. Może to być np. kamera (lub kilka), okno programu lub cały pulpit, jak i statyczne obrazy czy filmy. W OBS możesz w łatwy sposób przygotować i zarządzać transmisją na takich portalach jak Twitch, YouTube czy Facebook. Dzięki zdefiniowanym scenom jednym kliknięciem przełączysz się pomiędzy oknem aplikacji, kamerą a wykresem, który chcesz omówić. OBS to nie tylko obraz, ale także dźwięk. Możesz nagrywać audio z kilku różnych mikrofonów i tworzyć w prosty sposób podcast.

KONTAKT Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:
Przesyłając do nas zapytanie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AJA Media Sp. z o.o., NIP 9542758519, w celu obsługi zapytania, na zasadach określonych w polityce prywatności.
COPYRIGHT © 2024 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.
Niniejsza strona wykorzystuje tylko te pliki cookies, które są niezbędne do działania strony. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Rozumiem