Witaj w LeadStar, nowoczesnym programie partnerskim, który umożliwi Ci zarabianie w Internecie. Początkujący Streamerzy Zaawansowani
Współpracujemy z:

O LeadStar

LeadStar jest nowoczesnym i najbardziej zaawansowanym programem partnerskim na polskim rynku. Jest częścią Grupy AJA Media, która marketingiem internetowym zajmuje się od 2015 roku, a doświadczenie jej pracowników sięga ponad 10 lat!

LeadStar tworzą kreatywne osoby, pracujące uprzednio w konkurencyjnych programach, znające zalety i wady systemów partnerskich, a także rozumiejące potrzeby wydawców, którzy szukają zarobku w internecie. Nasz program partnerski nie wymaga żadnego wkładu finansowego, a jedyne, co musisz posiadać, to chęć do działania oraz ukończone 18 lat.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz odpowiednią opcję:

Piszą o nas!

Oczywiście, działanie w LeadStar jest absolutnie darmowe. Jeśli jesteś nowicjuszem, możesz także za darmo skorzystać z bloga LeadStar, gdzie przekazywana jest wiedza (nie tylko dla początkujących). Dotyczy ona działania w programie, a także działania w ramach szeroko pojętego marketingu afiliacyjnego/internetowego.https://biznesfinanseswiat.pl, 2023-08-16 Program partnerski Leadstar oferuje nie tylko dochód pasywny, ale również możliwość zarabiania bez wychodzenia w domu. Działania wykonujesz w domu, korzystając wyłącznie z internetu o dowolnej porze i 7 dni w tygodniu. Nikt ani nic Cię nie ogranicza.citymag.pl, 2020-12-28 Spośród wielu sieci afiliacyjnych działających w Polsce, LeadStar wyróżnia się przede wszystkim otwarciem na potrzeby wydawców, szybkimi wypłatami i przejrzystymi warunkami współpracy. Program powstał cztery lata temu i dynamicznie się rozwija. Panel partnera jest czytelny i intuicyjny a ilość dostępnych narzędzi przewyższa niejeden konkurencyjny program. finanseosobiste.pl, 2022-04-21

Ostatnie wpisy
z naszego bloga

Kafelek – nowe narzędzie w LeadStar

Zarabianie w afiliacji stało się jeszcze prostsze! Poznaj nowe narzędzie w Programie Partnerskim LeadStar - kafelki.

czytaj dalej...
Skuteczne sposoby na zarabianie na blogu modowym

Działasz w branży modowej i chciałbyś zacząć dodatkowo zarabiać na swoim blogu? Mam dla Ciebie rozwiązanie! Potrzebujesz do tego tylko dostępu do internetu.  Dokładnie mowa tutaj o marketingu afiliacyjnym. Dzięki niemu w prosty sposób możesz stworzyć dodatkowe źródło dochodów online. Działając w branży modowej, możesz udostępniać swoim odbiorcom linki do […]

czytaj dalej...
Jak efektywnie zarabiać na blogu o wnętrzach?

Prowadzisz bloga wnętrzarskiego i chciałbyś zacząć na nim dodatkowo zarabiać? Przekonaj się jakie to proste - wystarczy dostęp do internetu i ukończony 18 r.ż. 

czytaj dalej...
KONTAKT Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:
Przesyłając do nas zapytanie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AJA Media Sp. z o.o., NIP 9542758519, w celu obsługi zapytania, na zasadach określonych w polityce prywatności.
COPYRIGHT © 2024 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.
 

Czy program partnerski LeadStar to sieć afiliacyjna?

Program partnerski to system pośredniczący między wydawcą a reklamodawcą. Nazywany jest także siecią afiliacyjną – pojęcia te można używać wymiennie. Sieć afiliacyjna umożliwia natychmiastową współpracę bez konieczności bezpośredniego kontaktu pomiędzy stronami. Programy partnerskie, takie jak LeadStar, są miejscem dla tysięcy wydawców, którzy mogą promować aktualne oferty reklamodawców, otrzymując za to wynagrodzenie.

Dla kogo jest współpraca z programem partnerskim?

Współpraca z programem partnerskim jest dla każdego – niezależnie od tego, czy ma się doświadczenie w zarabianiu przez Internet, czy dopiero zaczyna się swoją przygodę z zarabianiem online. Aby promować marki współpracujące z programem partnerskim, ważne są pomysł i platforma, na której będzie się działać, czyli np. własny blog, kanał na YouTubie/Twitchu, swoje profile w social mediach itd. Należy również pamiętać, aby zawsze zapoznać się z dozwolonymi i zabronionymi działaniami, a także warunkami naliczania wynagrodzenia w kampanii reklamowej, którą chciałoby się promować za pomocą programu partnerskiego.

Czy Program Partnerski LeadStar jest bezpieczny?

LeadStar dba o bezpieczeństwo wszelkich danych podawanych na ich stronach. W tym celu posługuje się między innymi specjalnym certyfikatem SSL, który służy do szyfrowania danych. W adresie Programu Partnerskiego LeadStar można zauważyć "https" – takie oznaczenie gwarantuje przesyłanie danych bezpiecznym protokołem. Co więcej, AJA Media Sp. z o.o. (właściciel Programu Partnerskiego LeadStar.pl), stosuje się do polityki bezpieczeństwa zgodnej m.in. z RODO i aktualnymi przepisami o ochronie danych osobowych oraz innymi ustawami.

Zarabianie w programie partnerskim to praca?

Rejestracja w programie partnerskim i udział w nim nie jest pracą "na etat", a sposobem na dodatkowy zarobek. Program Partnerski LeadStar działa na zasadzie najmu powierzchni reklamowej, z którego należy samodzielnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. W programie partnerskim chodzi o promowanie wybranych przez siebie produktów lub usług (dostępnych w Panelu Partnera LeadStar) poprzez swoją stronę www, fora internetowe, media społecznościowe (szczegółowe warunki wypisane są przy każdej kampanii). Za każdy wniosek, który spełni warunki naliczenia wynagrodzenia, otrzymuje się wynagrodzenie określone w panelu – widoczne po zalogowaniu.

Najpopularniejsze narzędzia w programie partnerskim LeadStar

LeadStar oferuje kilkanaście darmowych narzędzi do promowania – od tych najprostszych po te bardziej zaawansowane. Sukcesem promowania jest użycie odpowiednich narzędzi dla danej grupy odbiorców i określonej przestrzeni reklamowej. Oto kilka najbardziej popularnych narzędzi w naszej sieci afiliacyjnej:

  • deeplinki
  • widgety
  • strony partnerskie
  • pasaże ofert na stronę
  • product feedy
  • paczki XML

Ile można zarobić w programie partnerskim?

Wydawcy Programu Partnerskiego LeadStar wypłacają miesięcznie nawet ponad 70 tysięcy złotych! Wysokość wynagrodzenia zależy od skali i sposobu pozyskiwania klientów na produkty marek współpracujących z programem partnerskim. Warto pamiętać, że najlepsi Wydawcy ciężko pracują na swoje wyniki, dlatego zaletą będzie chęć do działania i do ciągłego rozwoju. Wyniki najlepszych trzech wydawców można podejrzeć w rankingach dostępnych po zalogowaniu się na swoje konto w LeadStar.

 
Niniejsza strona wykorzystuje tylko te pliki cookies, które są niezbędne do działania strony. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Rozumiem