Witaj w LeadStar, nowoczesnym programie partnerskim, który umożliwi Ci zarabianie w Internecie. Początkujący Streamerzy Zaawansowani
Współpracujemy z:

O LeadStar

LeadStar jest nowoczesnym i najbardziej zaawansowanym programem partnerskim na polskim rynku. Jest częścią Grupy AJA Media, która marketingiem internetowym zajmuje się od 2015 roku, a doświadczenie jej pracowników sięga ponad 10 lat!

LeadStar tworzą kreatywne osoby, pracujące uprzednio w konkurencyjnych programach, znające zalety i wady systemów partnerskich, a także rozumiejące potrzeby wydawców, którzy szukają zarobku w internecie. Nasz program partnerski nie wymaga żadnego wkładu finansowego, a jedyne, co musisz posiadać, to chęć do działania oraz ukończone 18 lat.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz odpowiednią opcję:

Piszą o nas!

Program partnerski Leadstar oferuje nie tylko dochód pasywny, ale również możliwość zarabiania bez wychodzenia w domu. Działania wykonujesz w domu, korzystając wyłącznie z internetu o dowolnej porze i 7 dni w tygodniu. Nikt ani nic Cię nie ogranicza.citymag.pl, 2020-12-28 Żeby zacząć zarabiać w Internecie, nie musisz dziś posiadać specjalistycznej wiedzy, ani popularnego profilu w mediach społecznościowych. Na początek wystarczy komputer z dostępem do Internetu i chęć do nauki nowych rzeczy. Oprócz tego przyda się również miejsce, które będzie płacić Ci za pozyskanych klientów lub firmy gotowe zapłacić za współpracę. LeadStar jest siecią afiliacyjną, która zrzesza ponad 500 reklamodawców z całej Polski. Dzięki temu, bez problemu znajdziesz produkt lub usługę, na której możesz zarabiać.cvwork.pl, 2022-06-01 Oczywiście, działanie w LeadStar jest absolutnie darmowe. Jeśli jesteś nowicjuszem, możesz także za darmo skorzystać z bloga LeadStar, gdzie przekazywana jest wiedza (nie tylko dla początkujących). Dotyczy ona działania w programie, a także działania w ramach szeroko pojętego marketingu afiliacyjnego/internetowego.https://biznesfinanseswiat.pl, 2023-08-16

Ostatnie wpisy
z naszego bloga

Bonusy w LeadStar – grudzień 2023

Nieustające opady śniegu, atmosfera na Starówkach i w galeriach handlowych oraz wszechogarniające promocje jednoznacznie wskazują na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia! Listy prezentów dla bliskich i zakupów na Wigilię zapełniają się z dnia na dzień, a wraz z nimi kurczy się nasz portfel. Na szczęście w LeadStar mamy receptę, która […]

czytaj dalej...
Kalendarz Adwentowy w LeadStar 2023

Wielkimi krokami zbliżamy się do – przez większość z nas – wyczekiwanych świąt. Na sklepowych półkach pojawia się coraz więcej świątecznych dekoracji, w mediach społecznościowych można już zauważyć zdjęcia pięknych choinek, a w większych miastach rozpoczynają się coroczne jarmarki. My również czujemy już w powietrzu tę świąteczną atmosferę, dlatego powracamy […]

czytaj dalej...
Apetyt na zmiany? Zaspokoi go nowe Konto Przekorzystne!

Wraz z ujemnymi temperaturami i dłuższymi wieczorami, w wielu z nas wytwarza się chęć do zmian. Jedni chcą zmienić dietę, inni przyzwyczajenia zakupowe, a jeszcze inni potrzebują nowych wyzwań. Najłatwiej zacząć od prostych i przyjemnych zmian, dlatego spróbuj od zmiany konta osobistego! Z nowym Kontem Przekorzystnym Pekao z łatwością zapanujesz […]

czytaj dalej...
KONTAKT Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:
Przesyłając do nas zapytanie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AJA Media Sp. z o.o., NIP 9542758519, w celu obsługi zapytania, na zasadach określonych w polityce prywatności.
COPYRIGHT © 2023 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.

Czy program partnerski LeadStar to sieć afiliacyjna?

Program partnerski to system pośredniczący między wydawcą a reklamodawcą. Nazywany jest także siecią afiliacyjną – pojęcia te można używać wymiennie. Sieć afiliacyjna umożliwia natychmiastową współpracę bez konieczności bezpośredniego kontaktu pomiędzy stronami. Programy partnerskie, takie jak LeadStar, są miejscem dla tysięcy wydawców, którzy mogą promować aktualne oferty reklamodawców, otrzymując za to prowizję.

Dla kogo jest współpraca z programem partnerskim?

Współpraca z programem partnerskim jest dla każdego – niezależnie od tego, czy ma się doświadczenie w zarabianiu przez Internet, czy dopiero zaczyna się swoją przygodę z zarabianiem online. Aby promować marki współpracujące z programem partnerskim, ważne są pomysł i platforma, na której będzie się działać, czyli np. własny blog, kanał na YouTubie/Twitchu, swoje profile w social mediach itd. Źródłem ruchu mogą też być znajomi i przyjaciele, a nawet sam wydawca, który także może korzystać z dostępnych ofert. Należy jednak pamiętać, aby zawsze zapoznać się z dozwolonymi i zabronionymi działaniami, a także warunkami naliczania prowizji w kampanii reklamowej, którą chciałoby się promować za pomocą programu partnerskiego.

Czy Program Partnerski LeadStar jest bezpieczny?

LeadStar dba o bezpieczeństwo wszelkich danych podawanych na ich stronach. W tym celu posługuje się między innymi specjalnym certyfikatem SSL, który służy do szyfrowania danych. W adresie Programu Partnerskiego LeadStar można zauważyć "https" – takie oznaczenie gwarantuje przesyłanie danych bezpiecznym protokołem. Co więcej, AJA Media Sp. z o.o. (właściciel Programu Partnerskiego LeadStar.pl), stosuje się do polityki bezpieczeństwa zgodnej m.in. z RODO i aktualnymi przepisami o ochronie danych osobowych oraz innymi ustawami.

Zarabianie w programie partnerskim to praca?

Rejestracja w programie partnerskim i udział w nim nie jest pracą "na etat", a sposobem na dodatkowy zarobek. Program Partnerski LeadStar działa na zasadzie najmu powierzchni reklamowej, z którego należy samodzielnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. W programie partnerskim chodzi o promowanie wybranych przez siebie produktów lub usług (dostępnych w Panelu Partnera LeadStar) np. poprzez swoją stronę www, fora internetowe, media społecznościowe czy własne kontakty (szczegółowe warunki wypisane są przy każdej kampanii). Za każdy wniosek, który spełni warunki naliczenia prowizji, otrzymuje się wynagrodzenie określone w panelu – widoczne po zalogowaniu.

Najpopularniejsze narzędzia w programie partnerskim LeadStar

LeadStar oferuje kilkanaście darmowych narzędzi do promowania – od tych najprostszych po te bardziej zaawansowane (szczególnie przydatne Wydawcom z własnymi stronami internetowymi). Sukcesem promowania jest użycie odpowiednich narzędzi dla danej grupy odbiorców i określonej przestrzeni reklamowej. Oto kilka najbardziej popularnych narzędzi w naszej sieci afiliacyjnej:

  • deeplinki
  • widgety
  • strony partnerskie
  • pasaże ofert na stronę
  • product feedy
  • paczki XML

Ile można zarobić w programie partnerskim?

Wydawcy Programu Partnerskiego LeadStar wypłacają miesięcznie nawet ponad 70 tysięcy złotych! Wysokość prowizji zależy od skali i sposobu pozyskiwania klientów na produkty marek współpracujących z programem partnerskim. Warto pamiętać, że najlepsi Wydawcy ciężko pracują na swoje wyniki, dlatego zaletą będzie chęć do działania i do ciągłego rozwoju. Wyniki najlepszych trzech wydawców można podejrzeć w rankingach dostępnych po zalogowaniu się na swoje konto w LeadStar.

 
Niniejsza strona wykorzystuje tylko te pliki cookies, które są niezbędne do działania strony. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Rozumiem