Witaj w LeadStar, nowoczesnym programie partnerskim, który umożliwi Ci zarabianie w Internecie. Początkujący Streamerzy Zaawansowani
Współpracujemy z:

O LeadStar

LeadStar jest nowoczesnym i najbardziej zaawansowanym programem partnerskim na polskim rynku. Jest częścią Grupy AJA Media, która marketingiem internetowym zajmuje się od 2015 roku, a doświadczenie jej pracowników sięga ponad 10 lat!

LeadStar tworzą kreatywne osoby, pracujące uprzednio w konkurencyjnych programach, znające zalety i wady systemów partnerskich, a także rozumiejące potrzeby wydawców, którzy szukają zarobku w internecie. Nasz program partnerski nie wymaga żadnego wkładu finansowego, a jedyne, co musisz posiadać, to chęć do działania oraz ukończone 18 lat.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz odpowiednią opcję:

Piszą o nas!

Oszczędzanie z LeadStar.pl na zakupach przed Świętami Bożego Narodzenia i nie tylko jest bardzo proste. Z mojej listy prezentów oraz produktów do kupienia na nadchodzące święta wybieram sklepy znajdujące się na liście w LeadStar. I dokonuję zakupów produktów. W zależności od wybranego sklepu znajduję informację, że CPS wynosi 2 do nawet 18%. Oczywiście w miarę możliwości wybieram sklepy z wyższym modelem CPS, ponieważ oznacza to wyższy zarobek dla mnie (a jak każdy, lubię dużo zarabiać :)). Jak się doskonale domyślasz LeadStar to świetny sposób na dodatkowy zarobek przez cały rok. Możesz opublikować wygenerowane w nim linki na swoim blogu albo wysłać je rodzinie i znajomym, a dzięki temu otrzymasz procent od ich zakupów.https://www.sposobynazycie.pl/, 2023-11-15 Program partnerski Leadstar oferuje nie tylko dochód pasywny, ale również możliwość zarabiania bez wychodzenia w domu. Działania wykonujesz w domu, korzystając wyłącznie z internetu o dowolnej porze i 7 dni w tygodniu. Nikt ani nic Cię nie ogranicza.citymag.pl, 2020-12-28 Programów partnerskich i afiliacyjnych jest wiele, podobnie jak platform służących do organizowania tego typu działań. LeadStar jest jedną z takich platform, która wyróżnia się na tle konkurencji (prowadząc SmartAge.pl korzystaliśmy już z kilku takich platform) doborem reklamodawców, wśród których znaleźć można wiele ciekawych firm z rożnych branż – zarówno duże, znane marki, jak i banki, firmy z branży technologicznej a nawet motoryzacyjnej.smartage.pl, 2021-01-13

Ostatnie wpisy
z naszego bloga

MEGA konkurs dla Wydawców z BNP Paribas 

Zaczął się maj, a co za tym idzie – więcej słońca i więcej wyjazdów! Po weekendzie majowym, który dla wielu wiązał się z niemałymi wydatkami, portfel nieco “schudł”? Szukasz sposobu, aby zwiększyć swoje zaplecze finansowe? Co powiesz na możliwość zarobienia dodatkowej gotówki w Internecie, bez żadnych kosztów i to wszystko […]

czytaj dalej...
Zgarnij więcej w LeadStar z konkursem w VeloBanku

Maj to nie tylko okres rozkwitania, ale również zupełnie nowych możliwości w świecie finansów! Weekend majowy dla wielu z nas wiąże się z wyjazdami, a tym samym wydatkami. Jednak nic straconego! Co powiesz na możliwość zarobienia dodatkowej gotówki w Internecie, bez nakładów finansowych i wychodzenia z domu? Możesz ją zyskać […]

czytaj dalej...
Jak zacząć oszczędzać? Z Lokatą na Nowe Środki w VeloBanku!

Za oknem rozkwita wiosna, a wraz z nią budzą się w nas chęci na zmiany. To idealny czas, aby nie tylko odświeżyć swoje otoczenie, ale również zadbać o swoje finanse. Świetnym sposobem na zabezpieczenie swojej finansowej przyszłości będzie założenie Lokaty na Nowe Środki w VeloBanku.  Lokata dopasowana do Ciebie – na […]

czytaj dalej...
KONTAKT Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:
Przesyłając do nas zapytanie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AJA Media Sp. z o.o., NIP 9542758519, w celu obsługi zapytania, na zasadach określonych w polityce prywatności.
COPYRIGHT © 2024 AJA Media Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED.
 

Czy program partnerski LeadStar to sieć afiliacyjna?

Program partnerski to system pośredniczący między wydawcą a reklamodawcą. Nazywany jest także siecią afiliacyjną – pojęcia te można używać wymiennie. Sieć afiliacyjna umożliwia natychmiastową współpracę bez konieczności bezpośredniego kontaktu pomiędzy stronami. Programy partnerskie, takie jak LeadStar, są miejscem dla tysięcy wydawców, którzy mogą promować aktualne oferty reklamodawców, otrzymując za to wynagrodzenie.

Dla kogo jest współpraca z programem partnerskim?

Współpraca z programem partnerskim jest dla każdego – niezależnie od tego, czy ma się doświadczenie w zarabianiu przez Internet, czy dopiero zaczyna się swoją przygodę z zarabianiem online. Aby promować marki współpracujące z programem partnerskim, ważne są pomysł i platforma, na której będzie się działać, czyli np. własny blog, kanał na YouTubie/Twitchu, swoje profile w social mediach itd. Należy również pamiętać, aby zawsze zapoznać się z dozwolonymi i zabronionymi działaniami, a także warunkami naliczania wynagrodzenia w kampanii reklamowej, którą chciałoby się promować za pomocą programu partnerskiego.

Czy Program Partnerski LeadStar jest bezpieczny?

LeadStar dba o bezpieczeństwo wszelkich danych podawanych na ich stronach. W tym celu posługuje się między innymi specjalnym certyfikatem SSL, który służy do szyfrowania danych. W adresie Programu Partnerskiego LeadStar można zauważyć "https" – takie oznaczenie gwarantuje przesyłanie danych bezpiecznym protokołem. Co więcej, AJA Media Sp. z o.o. (właściciel Programu Partnerskiego LeadStar.pl), stosuje się do polityki bezpieczeństwa zgodnej m.in. z RODO i aktualnymi przepisami o ochronie danych osobowych oraz innymi ustawami.

Zarabianie w programie partnerskim to praca?

Rejestracja w programie partnerskim i udział w nim nie jest pracą "na etat", a sposobem na dodatkowy zarobek. Program Partnerski LeadStar działa na zasadzie najmu powierzchni reklamowej, z którego należy samodzielnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. W programie partnerskim chodzi o promowanie wybranych przez siebie produktów lub usług (dostępnych w Panelu Partnera LeadStar) poprzez swoją stronę www, fora internetowe, media społecznościowe (szczegółowe warunki wypisane są przy każdej kampanii). Za każdy wniosek, który spełni warunki naliczenia wynagrodzenia, otrzymuje się wynagrodzenie określone w panelu – widoczne po zalogowaniu.

Najpopularniejsze narzędzia w programie partnerskim LeadStar

LeadStar oferuje kilkanaście darmowych narzędzi do promowania – od tych najprostszych po te bardziej zaawansowane. Sukcesem promowania jest użycie odpowiednich narzędzi dla danej grupy odbiorców i określonej przestrzeni reklamowej. Oto kilka najbardziej popularnych narzędzi w naszej sieci afiliacyjnej:

  • deeplinki
  • widgety
  • strony partnerskie
  • pasaże ofert na stronę
  • product feedy
  • paczki XML

Ile można zarobić w programie partnerskim?

Wydawcy Programu Partnerskiego LeadStar wypłacają miesięcznie nawet ponad 70 tysięcy złotych! Wysokość wynagrodzenia zależy od skali i sposobu pozyskiwania klientów na produkty marek współpracujących z programem partnerskim. Warto pamiętać, że najlepsi Wydawcy ciężko pracują na swoje wyniki, dlatego zaletą będzie chęć do działania i do ciągłego rozwoju. Wyniki najlepszych trzech wydawców można podejrzeć w rankingach dostępnych po zalogowaniu się na swoje konto w LeadStar.

 
Niniejsza strona wykorzystuje tylko te pliki cookies, które są niezbędne do działania strony. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Rozumiem